Asterix
Rakd ki a képet. Asterix and Obelix puzzle. Elég bonyolult.
További játékok
Angéla cica takarítAngéla cica szobája a buli után nagyon rendetlen, piszkos. Segíts neki kitakarítani. Szedd össze a szemetet a kukába, tedd a... | Húsvéti készülődésSarah már szeretne készülni a húsvétra, de sajnos dolgoznia kell. Ezért munkaidőben kell a húsvéti ajándékokat elkészítenie.... | Húsvéti tojásfestés DórávalFess szép húsvéti tojásokat Dórával és Csizivel. Kiválaszthatod, hogy Dóra hogyan díszítse a tojást, a tojglinak választhatsz... | Eperke gyümölcs gyűjtögetősSegíts Eperkének összegyűjteni az epret és az áfonyát. Ha egymás után ugyanazokat a gyümölcsöket szeded le, akkor mindig... |
Szamuráj sudokuSzamuráj dizájnos sudoku három nehézségi fokozattal. samurai sudoku | Ápold Pikachut!Pikachu megsérült egy korábbi küzdelemben. A te segítségedet kéri a sebei ápolásához. Gondoskodj róla, hogy a kis Pokemon harcos... | Jimmy Neutron - Elrejtett betűkJimmy Neutron - Elrejtett betűk - Hidden Alphabets - Találd meg a képen elrejtett betűket. A felesleges kattintásokért pontlevonás... | Vasember - Nehéz célpontA feladatod Vasemberként neked kell lelőni a felbukkanó ellenséget. Ha kell újra kell töltened a fegyvered. Iron man - Hard target |