Asterix
Rakd ki a képet. Asterix and Obelix puzzle. Elég bonyolult.
További játékok
Jimmy Neutron - Idegen invázióJimmy Neutron - Idegen invázió Amíg a laborjában dolgozott, Jimmy elfogott az űrben egy üzenetet, hogy idegen invázió akarja... | Formula 3009Forma1 extra sebességgel. Formula racing 3009 | Kempinges kalandFedezd fel a híres Madrigala tábort. Ez lesz az első túrád, így a barátaidhoz képest neked még minden új ezen a téren.... | Karácsonyi vásárlásKarácsonyi vásárlás. A férjed, Télapó megsérült egy autóbalesetben. Segíts neki a karácsonyi vásárlásban, ebben az aranyos... |
Szerelem hőmérőSzerelem hőmérő - Bratz Love meter - nézd meg mennyire erős a szerelmetek | Virágkötés Először egy összepárosítót játék jön: virágokat kell párba állítanod, amihez egy öntözőkanna ad segítséget. Ha kész... | Öltöztetsd fel a húsvéti nyuszitVegyél részt ebben a hihetetlen húsvéti kalandban a legújabb fantasztikus online öltöztetős játékkal, a Hop Hop the Wabbittel!... | LégvédelemLődd ki az ellenséges repülőket és védd meg a tiéteket. |