Asterix
Rakd ki a képet. Asterix and Obelix puzzle. Elég bonyolult.
További játékok
Karácsonyi vásárlásKarácsonyi vásárlás. A férjed, Télapó megsérült egy autóbalesetben. Segíts neki a karácsonyi vásárlásban, ebben az aranyos... | Jégvarázs és Monster High torta díszítésDíszíts előbb a Monster High lányokkal fel a tortájukat. Legyen trendi és kissé szörnyes. Ha készen vagy, akkor jöhet a... | Dóra kis krokira vigyázDóra ma önkéntesként dolgozik az állatkertben. Az ő feladata a bébi krokodilra vigyázni. A krokodil kívánságait kell... | Hókirálynő sminkelőHókirálynő annyira fehér, hideg és csinos. A hókirálynő akar ragyogni ma este. Eandizni fog a jóképű tél királlyal jég... |
Húsvéti tojásfestés DórávalFess szép húsvéti tojásokat Dórával és Csizivel. Kiválaszthatod, hogy Dóra hogyan díszítse a tojást, a tojglinak választhatsz... | Kígyó hízlalóKígyó hízlaló - az egérrel kell rámutatni a kajára, amit a kígyónak meg kell enni. Vigyázz, ha sokáig vársz, akkor a kígyó a... | A mana káoszaHarcorientált kalandjáték. A stílus kedvelőinek ajánlott. Chaos of Mana | Dinosaur EggTaláld meg a dino tojás párokat. Kattints a tojásokra és ha megtalálsz egy párt akkor az eltűnik. A cél, hogy találd meg az... |